بازار قراردادهای آتی اتریوم نشان می‌دهد معامله‌گران انتظار دارند قیمت به ۲,۵۰۰ دلار برسد

بازار قراردادهای آتی اتریوم نشان می‌دهد معامله‌گران انتظار دارند قیمت به ۲,۵۰۰ دلار برسد

آمارهای تازه نشان می‌دهد که معامله‌گران بازارهای آتی، نسبت به آینده قیمت اتریوم در کوتاه‌مدت خوشبین هستند و انتظار دارند قیمت این ارز دیجیتال به ۲,۵۰۰ دلار برسد. به گزارش کوین تلگراف، قیمت اتریوم چندی پیش موفق شد با شکستن سد ۲,۰۰۰ دلاری، اوج تاریخی جدیدی را ثبت کند. همین مسئله باعث شد تا معامله‌گران نسبت به عملکرد این ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت دیدگاهی صعودی‌تر داشته باشند.

بازار قراردادهای آتی اتریوم نشان می‌دهد معامله‌گران انتظار دارند قیمت به ۲,۵۰۰ دلار برسد

آمارهای تازه نشان می‌دهد که معامله‌گران بازارهای آتی، نسبت به آینده قیمت اتریوم در کوتاه‌مدت خوشبین هستند و انتظار دارند قیمت این ارز دیجیتال به ۲,۵۰۰ دلار برسد.

به گزارش کوین تلگراف، قیمت اتریوم چندی پیش موفق شد با شکستن سد ۲,۰۰۰ دلاری، اوج تاریخی جدیدی را ثبت کند. همین مسئله باعث شد تا معامله‌گران نسبت به عملکرد این ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت دیدگاهی صعودی‌تر داشته باشند.

برخی از کارشناسان معتقدند که استفاده اخیر ویزا از استیبل کوین USDC که بر بستر شبکه اتریوم اجرا می‌شود، باعث روشن‌شدن جرقه جهش اخیر شده باشد. برخی دیگر هم الگوی مثلث را عامل اصلی افزایش قیمت این ارز دیجیتال می‌دانند.

صرف نظر از دلیل پشت افزایش ۲۵ درصدی قیمت اتریوم، به نظر می‌رسد که معامله‌گران حرفه‌ای در این مدت دیدگاهی صعودی در مورد روند قیمت اتریوم اتخاذ کرده‌اند. با نگاهی به معیارهای بازارهای آتی و رسیدن آنها به اوج‌های تاریخی می‌توان این دیدگاه آنها را تأیید کرد.

این خوش‌بینی می‌تواند معامله‌گرانی که از اهرم‌های بالا در معاملات خود استفاده کرده‌اند را با چالش همراه کند و با لیکوییدشدن‌های آبشاری در صرافی‌ها مواجه شویم. با این حال، معامله‌گران حرفه‌ای نسبت به رویکرد خود اطمینان دارد؛ این مسئله را می‌توان با شاخص دلتای چولگی تأیید کرد.

این احتمال هم وجود دارد که سرمایه‌گذاران عملیاتی‌شدن طرح بهبود اتریوم شماره ۱۵۵۹ (EIP1559) را لحاظ کرده باشند. این طرح قرار است مشکل افزایش شدید کارمزدهای شبکه را رفع کند. با اجرایی‌شدن این طرح بهبود، کارمزدهای اتریوم با مدلی ثابت محاسبه می‌شود؛ گفته می‌شود که پس از این طرح، مقیاس‌پذیری شبکه بیش از دو برابر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینستاگرام ما

چیز های جدیدی یاد میگیرید!

فهرست مطالب